Úzky domček na náradie Stapi 44


Stapi uzký záhradný domček
  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 280×535 cm
  • Obsah:  bez podlahy
  • Dvere: 149×185 cm
  • Hrúbka materiálu: 44 mm

Cena s DPH: 4.890 EUR

Úzky domček na náradie Stapi 44

STAPI 44  je úzky domček na náradie, ktorý dlho chýbal v našej ponuke.  Jednoduchý a účelný záhradný domček sa výborne hodí do užších priestorov.  Keďže sa jedná o skladový  priestor záhradná chatka v základe dodávaná bez podľahy.

Úzky záhradný domček je vyrobený z kvalitného smrekového dreva.

Plné dvere sú vybavené kovaním, zámkom a kľučkou.   Ako bolo už hore spomenuté záhradný domček sa dodáva bez podlahy , ktorú je samozrejme možno doplniť za príplatok . Každopádne základná myšlienka je využívať betónovú základnú dosku , alebo zámkovú dlažbu ako podlahu. Je to z ohľadom najmä na zvýšenú amortizáciu chatky, ktorá je určená ako skladový priestor. Samozrejme , že túto úzku záhradnú chatku je možné osadiť aj na drevený rošt a zemné skrutky

Záhradný domček s prístreškom : Novia , St.Louis

Realizácia:

  1. Spravidla 2-3 dni pred realizáciou  Vám telefonujeme a odsúhlasujeme si či je možné zákazku realizovať. Dohodne sa termín.

Následne príde auto (pri domoch do 25m2) je to dodávka do 3,5T a privezie domček. Ak je objednávka bez montáže šofér Vám pomôže s vyložením . Vykladá sa ručne cca 45 min. Šofér Vám poskytne aj základné informácie ohľadne montáže.

  1.  Ak je objednávka  – stavba záhradných chatiek , z montážou prídu vždy min.  dvaja montážnici  a vykládku aj realizáciu realizujú bez Vašej pomoci. Po odkontrolovaní domu –  v prípade montáže po ukončení dostávate faktúru k úhrade.

Spôsob objednávky záhradnej chaty:

Snažíme sa aby komunikácia s nami bola vždy jednoduchá jasná a priama. Na základe Vášho mailového , alebo telefonického dopytu vypracujeme vždy nezáväznú ponuku, ktorá obsahuje nacenené služby podľa Vášho priania. Pokiaľ máte záujem napr. o montáž , strešný šindel – každá položka je nacenená zvlášť. Vy ste ten , ktorý si naskladá objednávku podľa vlastného uváženia.

  1. Na základe telefonického , alebo mailového kontaktu Vám bude vypracovaná ponuka. Táto obsahuje ceny s DPH a termín dodania
  2. Konzultácia  ponuky …zväčša  prebieha  telefonicky (príp. mailom), osobná návšteva v kancelárii v Trenčíne , alebo v Prostějove kde môžete vidieť aj vzorové domy
  3. Odsúhlasenie ponuky zo strany zákazníka  . Jedná sa o jednoduché potvrdenie milom. Súhlasíme s Vašou ponukou a o objednávame domček a nasledovné služby : doprava, montáž atď.