Záhradné chatky s terasou Luna 2


  • Materiál: severský smrek
  • Rozmer: 360 cm x 360 cm + 140 cm terasa
  • Obsah:  s podlahou, dosky pero – drážka
  • Dvere: 149 x 185 cm
  • Okno: 56 x 179 cm
  • Okno: 88 x 99 cm
  • Hrúbka materiálu: 28 mm

Cena s DPH:

3.990 EUR s terasou

3.650,- EUR  bez terasy

(v ponuke aj zrkadlová verzia)

Záhradné chatky s terasou Luna 2

Chatky s terasou Luna 2  sú pragmaticky dobrým variantom chatky pre každého klienta. Vyrába sa v prevedení o sile  28mm. Domček je možné poskladať aj zrkadlovo – tak aby sa čo najlepšie hodil do Vašej záhrady.  Terasa dodáva stavbe luxusný vzhľad a poskytuje príjemné miesto na odpočinok.  Luna je  jednopriestorový objekt , ktorý môže býva najčastejšie využívaná ako letná kuchyňa, alebo sklad k domu a záhrade.  Dve okná dodávajú interiéru dostatok svetla. Ako už bolo vyššie spomenuté, montáž je možné previesť aj zrkadlovo. Veľmi žiadaná je aj tersa , ktorá poskytuje príjemné posedenie a ochranu pred slnkom najmä  v letných mesiacoch.

Chatky s terasou je možné umiestniť nielen na klasickú základovú dosku, ale aj na zemné skrutky a rošt.

Blog: Veľa našich budúcich zákazníkov nám volá či píše na našu FACEBOOK stránku a Instagram, pretože  nemá presnú predstavu – aký záhradný domček postaviť. Potrebujú poradiť a skonzultovať svoju voľbu.  Preto sme sa rozhodli zriadiť  blogovú stránku kde zverejňujeme rady a postrehy dôležité pri výbere záhradného domčeka a chatky. Všeobecne platí , že zrubové chatky domčeky a garáže majú ideálny pomer ceny a využitia. Veľkou výhodou drevených chatiek  je rýchla stavba, pričom základnú chatku napr. o rozmere 12m2 máte postavenú za deň.  Skrátka je to veľmi dobré riešenie za zaujímavú cenu.

24. BLOG –Drevený montovaný sklad Tuvalu XL – lacné a rýchle riešenie. Vhodný do záhrady aj firmy.

Tuvalu XL je ozaj  lacné a rýchle riešenie skladovej plochy. Áno je vhodný do  záhrady aj firmy. 

Ak uvažujete o skladovom priestore Tuvalu XL Vám poskytne 15 m2 skladových priestorov.

23. BLOG – ELBA rekreačný záhradný domček pre celú rodinu.

Malé rekreačné chatky sú čoraz sú stále obľúbenejšie. 

Sú za dobrú cenu. Ich výstavba je rýchla a nenáročná. Konkrétne Elba je do 25 m2 a stačí na jej realizáciu ohláška na stavebnom úrade.

22. BLOG – MODERNÝ ZÁHRADNÝ DOMČEK JAVA

Radi by sme Vám v tomto blogu predstavili modernú záhradnú stavbu Java v prevedení materiálu 44mm. S podlahou , terasou a veľkými posuvnými panoramatickými dverami a oknami.